Koris ir piedalījies konkursos un sniedzis koncertus gan Latvijā, gan ārvalstīs. Pirmais ārzemju ceļojums bija uz Poliju 1991.gadā. Nākamajā gadā koris devās uz Čehiju. Notikumiem bagāts bija 1995.gads, kad skolotāju koris “Atzele” piedalījās X Starptautiskajā S.Šimkus kora mūzikas konkursā Klaipēdā (Lietuva), XXXV Starptautiskajā garīgās mūzikas festivālā Loreto pilsētā Itālijā, kā arī veica ierakstus Vatikāna Radio. 1997.gadā IV Starptautiskās mūzikas konkursā “Ventspils-97” koris izcīnīja 2.vietu gan jaukto koru grupā, gan tautas mūzikas programmā. 1998.gadā koris piedalījās XXII Latvijas dziesmu un deju svētkos un iekļuva Dziesmu svētku laureātu godā.

Īpaši nozīmīgs korim bija 1999.gads, izcīnot 1.vietu un Zelta diplomu jaukto koru grupā un Zelta diplomu tautas mūzikas programmā VII Starptautiskajā koru konkursā Budapeštā (Ungārija).

2003.gads korim atnesa 6.vietu jaukto koru grupā starptautiskajā koru konkursā Cantonigros, Spānijā, bet 2006.gads – 2.vietu I Starptautiskajā skolotāju koru konkursā Polijā.

Koris savu godu spodrinājis arī pašu mājās, piedaloties konkursos un skatēs Latvijā. 2003.gadā XXIII Vispārējos latviešu Dziesmu svētkos “Atzele” kļuva par Tautas tērpu skates uzvarētājiem un no Valsts prezidentes V.Vīķes-Freibergas rokām saņēma Lielo balvu – Nīcas dižsaktu.

2004.gadā “Atzele” bija starp Emīļa Melngaiļa Tautas mūzikas konkursa laureātiem, savukārt 2005.gada 21.-23.oktobrī koris piedalījās Emīla Dārziņa 130.dzimšanas dienai veltītajā koru konkursā, ieguva sesto vietu starp jauktajiem koriem savā grupā.

2008.gada Dziesmu svētkos koris iekļuva 25 Latvijas labāko koru sarakstā, bet 2009.gadā Emīla Dārziņa II koru konkursā Rīgā koris bija 10 labāko kuru sarakstā jaukto koru grupā.

2010.gada augustā „Atzele” devās uz Vāciju, lai piedalītos 1.starptautiskajā koru konkursā „Eiropas sirds” Vācijas pilsētā Gelnhausenā. Laicīgās mūzikas kategorijā koris izcīnīja 8.vietu un bronzas diplomu, bet mūsdienu mūzikas konkursā – 6.vietu un sudraba diplomu.

2011.gada martā “Atzele” ar krāšņu koncertu nosvinēja savu 25 gadu jubileju. Šī gada kora darbības plānos ir iekļauti koncerti Tartu un Tallinā, dalība Rīgas jubilejas svinībās, kā arī dalība III Starptautiskajā skolotāju koru konkursā Polijā.